skip to Main Content

Využijte naší výhodné expres půjčky, v rámci které vám peníze převedeme co nejrychleji. Žádost o expres půjčku můžete podat v každý pracovní den, o víkendu i ve státní svátky. Vyřídíme ji nejen ve standardní pracovní době, ale také časně ráno, večer nebo v noci. Tato půjčka je vhodná pro každého, kdo potřebujete okamžitě získat peníze. Můžete ji využít formou mikropůjčky.

Hlavní výhody naší expres půjčky

  • Expresní vyřízení půjčky
  • Peníze převedeny už do 5 minut od schválení
  • Nemusíte dokládat svůj příjem
  • Nepotřebujete ručitele
  • Půjčíme vám i bez nahlížení do registru dlužníků

Sjednejte si nejschvalovanější
rychlou půjčku
online!

Získat půjčku ihned

Expres půjčka od nás šetří čas i peníze. Požádejte o ni ještě dnes. Uvidíte, že schválení půjčky proběhne do několika minut. Vyplňte jednoduchý online formulář, díky kterému je celý proces jednoduchý a lehce pochopitelný pro každého. Chceme znát pouze vaše jméno, rodné číslo, požadovanou výši půjčky a dobu, za kterou jste schopni peníze splatit. Expres půjčka se vyplácí bankovním převodem. Využívá se expresní převod, který i do jiné banky trvá jen pár minut. Běžně se s ním nesetkáte u všech finančních společností – některé banky nebo nebankovní společnosti jej neposkytují.

Expres půjčka do 10 minut

Kolik peněz si můžete expresně půjčit

Expres půjčka je vhodná především na menší finanční částky, u kterých není nutné téměř nic dokládat. Ideální je půjčka do částky 5 000 Kč, na kterou nepotřebujete smlouvu a mnohdy se obejdete i bez dokladu totožnosti. Finanční obnos do 5 000 Kč ve formě mikropůjčky je často připraven pro první žadatele. Jakmile budete žádat podruhé nebo potřetí, máte nárok již na vyšší půjčku. I spotřebitelský úvěr může být vyplacen expresní rychlostí. Zde už je ale nutný podpis smlouvy, který vás může okrást o cenný čas. Převod peněz je ale i tak okamžitý.

Od nebankovní finanční společnosti

Naše expres půjčka je rychlá a flexibilní. Je to půjčka bez doložení příjmu, nemusíte ani žádat o vyplnění potvrzení svého zaměstnavatele. Zapomeňte na zdlouhavé čekaní na finančním úřadě kvůli daňovému přiznání. Vše zvládnete vyřídit pohodlně ze svého domova. Naše nebankovní půjčka se poskytuje ihned, jak je to možné. Neprověřují se záznamy v registrech a vaše bonita se tak sestavuje pouze vzhledem k historii v naší společnosti.

Získat půjčku ihned

Nejnovější recenze půjček

Hodnocení:

5/5 - (14 hlasů)
Back To Top