skip to Main Content
Rychlá půjčka pro ženy na mateřské a rodičovské dovolené

Ani na mateřské dovolené nemusíte být bez peněz. Využijte naší výhodné Plus půjčky, které pokryje výdaje vás samotné i vašeho malého drobečka. Půjčka do 8 000 Kč vyřeší všechny nečekané výdaje spojené s mateřství. Skvělé je, že o ní v případě potřeby můžete žádat i opakovaně. Dejte sbohem stresu z nedostatku peněz, s touto půjčkou jím totiž už rozhodně trpět nebudete. Půjčka se vyplatí všem maminkám samoživitelkám i rodičům.

Sjednejte si nejschvalovanější
půjčku na mateřské i bez registru!

Mateřská nemusí být bez peněz

Pokud jste až dosud pracovala a najednou se své práce máte vzdát a nastoupit na mateřskou, určitě zaznamenáte snížení svého měsíčního příjmu. Už si nebudete moci dovolit nové boty, oblečení nebo kosmetiku. Zároveň ještě musíte kupovat výbavu pro své miminko, která rovněž není nejlevnější. Ať už žijete na velké noze nebo šetříte, naše půjčka vám může pomoci. Její výši můžete snadno propočítat a splatnost zase naplánovat tak, aby vám plně vyhovovala. Jakmile vám přijdou peníze, půjčku můžete i předčasně splatit a ušetřit.

Hlavní výhody půjčky na MD

Jak požádat o půjčku na mateřské

Všechny maminky, které se rozhodnou využít naší Plus půjčky, mohou žádat ze svého domova. A i to je velká výhoda, jelikož dítko vám mnohdy nedovolí si jen tak odejít. Navíc pokud nemáte žádné hlídání a plánujete jít osobně třeba do banky, může to být problém. Malé děti mnohdy nevydrží v klidu sedět a vyžadují tak neustálou péči. Sjednání běžné půjčky se protáhne i na hodiny, jelikož musíte do banky vícekrát. Něco takového vám u nás rozhodně nehrozí. Svou žádost odešlete během 5 minut a za 10 minut už víte, zda jsme vaši půjčku schválili a můžete si ji nechat vyplatit.

Je s půjčkou spojené nějaké riziko?

Půjčka od nás je bezpečná půjčka, kterou můžeme doporučit i lidem s opravdu minimálními příjmy. Jelikož se jedná o částku do 8 000 Kč, jistě nebudete mít problém s jejím splacením. A pokud se nějaký vyskytne, splatnost si můžete prodloužit a získat tak pro úhradu nějaký čas navíc.

Back To Top