skip to Main Content
Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí každému

Půjčit si u nebankovní finanční společnosti je dnes mnohdy výhodnější než se snažit získat půjčku v bance. U nebankovní společnosti nemusíte předkládat svou výši měsíčních příjmů a výše poskytnutých finančních prostředků se odvozuje od vaší individuální bonity. U nás nenahlížíme se do registrů a můžeme nabídnout i mnohem zajímavější úročení. Připravili jsme pro vás lákavé nebankovní půjčky, které ihned vyřeší vaše finanční problémy.

Sjednejte si nejschvalovanější
nebankovní půjčku ihned!

Nebankovní půjčky ihned na účet

  • Rychlá nebankovní půjčka do pár minut
  • Rychlé schválení
  • Expresní převod peněz na váš účet

Existuje několik způsobů, jak získat peníze v rámci nebankovní půjčky. My vám doporučujeme bankovní převod, který zabere maximálně 2 pracovní dny. Pokud ale máte účet u stejné banky jako my, své peníze dostanete okamžitě. Většina bank převádí platbu do druhého pracovního dne. Navíc fungují i expresní převody, při kterých získáte peníze okamžitě i o víkendu.

Pokud nevlastníte bankovní účet a nechcete si ho kvůli online půjčce zřizovat, můžete oslovit své známé, přátele nebo rodinu. Aby mohly být peníze vyplaceny na jiný účet, mnohdy stačí mít k němu jen dispoziční právo.

Nebankovní půjčky ihned na účet

Pohodlná online žádost

Jestliže chcete nebankovní půjčku získat ihned, podejte u nás žádost online prostřednictvím jednoduchého formuláře. V něm vyplníte své jméno a příjmení, rodné číslo, kontakt a pár dalších informací o své osobě. Výši nebankovní půjčky ihned si můžete zvolit dle svých představ. Od nás se dozvíte, zda jsme schopni vám takovouto půjčku poskytnout, případně kolik budete celkem splácet.

Další dostupné nebankovní půjčky bez registru získáte ZDE

Přehledná nabídka online půjček od nebankovních společností.

Více informací

U nebankovních společností je velmi oblíbená také rychlá půjčka před výplatou, kterou vám rovněž můžeme nabídnout. U nás neplatíte žádné vysoké poplatky za sjednání nebo za čerpání půjčky. Všechny poplatky najdete v úvěrové nebo rámcové smlouvě, případně v našem sazebníku.

Náš TIP: Navštivte také nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí každému. Vyberte si výhodnou půjčku ihned.

Hlavní výhody nebankovní půjčky

  • Vaše první půjčka může být úplně zdarma
  • Snadné vyřízení oproti bankovní půjčce
  • K vyřízení vám stačí pouze mobilní telefon
  • Rychlá nebankovní půjčka bez registru a příjmu je pro každého
  • Expres půjčka s vyřízením do 10 minut
Back To Top