skip to Main Content
Jak na získání nejlevnější půjčky

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

 • Žádejte o půjčku, kde půjčí téměř každému
 • Sjednejte si rychlou nebankovní půjčku přes internet
 • Srovnání těch nejvýhodnějších nebankovních půjček pro každého
Získat půjčku

Nebankovní půjčky, kde vám opravdu půjčí, jednoduše sjednáte online

Dnešní doba internetu přináší mnoho nesporných výhod. Jednou z nich je vyřizování mnoha záležitostí prostřednictvím počítače. Sjednat si půjčku z pohodlí domova už není problém. Mnoho poskytovatelů půjček si uvědomuje, že je pohodlnost vyřízení půjčky z domácího gauče konkurenční výhodou, a proto se snaží proces co nejvíce zjednodušit. Řada z nich tak půjčí téměř každému – nabízí nebankovní půjčky, kde vám opravdu půjčí. Půjčky lze sjednat pohodlně a okamžitě s výplatou na osobní bankovní účet, případně je možné žádat o hotovostní půjčku.

Postup získání nebankovní půjčky ihned

Vyplňte online žádost

Stačí kliknout na tlačítko získat půjčku, vyplnit požadované informace ve formuláři a svou žádost o půjčku odeslat. Žádost vyplníte za pár okamžiků.  

Dojde k vyhodnocení vaší žádosti o nebankovní půjčku

Jakmile odešlete svou žádost, spouští se automatický proces jejího vyhodnocení, ve většině případů je přitom žádost schválena.

Podepíšete úvěrovou smlouvu prostřednictvím SMS

Jakmile je vaše žádost schválena, je vám na email odeslána smluvní dokumentace, úvěrové podmínky a pokud s nimi souhlasíte, stačí dát vědět úvěrovému poskytovateli, podepíšete smlouvu kódem, který vám je zaslán SMSkou a už za pár minut můžete čerpat peníze.

Jak na získání nebankovní půjčku

Získejte rychlou nebankovní půjčku ihned na účet

Pro mnoho lidí znamená auto nebo počítač mnohem více než jen obyčejný výdobytek techniky. Možná je to místo, kde mohou relaxovat a zbavit se všech starostí každodenního světa. Často však jsou nástrojem pro vydělávání peněz. Co ale dělat v případě, že se vám tyto pracovní nástroje porouchají?

Potřebujete peníze na jejich opravu, ale bez auta nebo počítače, kterým byste si mohli vydělat, vám výplata jen tak nepřijde. Situaci je třeba řešit okamžitě. Oprava auta nebo výměna počítače je drahá, proto tu jsou nebankovní půjčky, kde vám půjčí, které rychle vyřeší vaše starosti.

Nebo se vám do cesty postavily jiné výdaje? Blížící se splatnost účtů, nákup nebo oprava spotřebičů? Pak jste na správném místě. Pokud vaši žádost o půjčku v bance odmítli, rychlá nebankovní půjčka je opravdu pro každého. Nezáleží na tom, proč peníze potřebujete. Nebankovní půjčky jsou nejen bezúčelové, ale i bezproblémové. Na žadatele kladou nižší nároky než banky, a proto jsou dostupné téměř pro každého. Vyřídíte je přes internet, snadno a přehledně online bez spousty papírování. Na rozdíl od bankovních půjček, které se splácejí i několik měsíců nebo let, mohou být tyto nebankovní půjčky i velmi krátkodobé. Dluhů se tak zbavíte, než si uvědomíte, že nějaké máte.

Výhody
 • Rychlé online zpracování přes internet nebo dokonce přes mobilní telefon s internetem
 • Dostupnost peněz během několika minut
 • Velmi flexibilní úvěrové podmínky včetně možnosti předčasného splacení
 • Žádné zdůvodnění účelu použití, nebankovní půjčky můžete použít na cokoliv
 • Můžete si půjčit i se záznamy v registrech dlužníků
 • Není vyžadována zástava nemovitosti nebo ručitel
Nevýhody
 • Nebankovní půjčka obvykle charakterizuje nižší úvěrový rámec
 • Můžete se setkat s vyšší úrokovou sazbou

Máte záznamy v registrech dlužníků? Nezoufejte!

Jste v registru dlužníků? Nezoufejte. Nebankovní půjčku můžete získat i bez registru. V současné době musí všechny společnosti nahlížet do registru dlužníků. Některé z nebankovních společností však schvalují půjčky, i když je vaše jméno v registru. Půjčku od nebankovní společnosti tak můžete získat ihned a bez komplikací.

Nezaměstnaní žadatelé a lidé s nízkými příjmy mají také dobrou šanci získat krátkodobou nebankovní půjčku s nižším úvěrovým rámcem.

Než se rozhodnete pro konkrétní nebankovní půjčku bez registru, měli byste si udělat průzkum a srovnání. Proč byste to měli dělat? Určitě nechcete za půjčku zbytečně platit peníze navíc na různých poplatcích a zejména úrocích. Proto je výhodné porovnávat půjčky. Čím vyšší je půjčka, tím více se vyplatí průzkum půjčkového trhu.

Náš TIP: Navštivte také nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí každému. Vyberte si výhodnou půjčku ihned.

Nejčastěji kladené dotazy

Jaké jsou podmínky pro získání nebankovní půjčky?

Musí vám být alespoň 18 let a zároveň byste měli být českým občanem nebo mít trvalý či přechodný pobyt v ČR. Měli byste být také schopní prokázat svou totožnost (občanský průkaz, pas).

Mohu si půjčit i bez registru?

Nebankovní společnosti jsou ze zákona povinné nahlížet do registrů dlužníků, ale i když je žadatel v registru negativně zapsán, může půjčku získat. Jednotlivé žádosti se řeší individuálně.

Za jakým účelem mohu půjčku využít?

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí jsou neúčelové. To znamená, že peníze můžete utratit za cokoli.

Za jak dlouho budu mít peníze na účtu?

O půjčku můžete požádat online a v ideálním případě budete mít peníze na účtu téměř okamžitě.

Vaše možnosti budou omezenější, ale můžete zažádat o některou z nejlevnějších půjček bez registru. Poté už jenom záleží na tom, jak vážně bude brát věřitel vaše potenciální prohřešky v úvěrové historii.

Co se stane, když nebudu schopný nebankovní půjčku splácet?

Pokud nejste schopni splácet splátky půjčky včas, například z důvodu ztráty zaměstnání, nemoci nebo jiných výdajů v domácnosti, na nic nečekejte a co nejdříve kontaktujte věřitele. Věřitel se vám pokusí vyjít vstříc buď snížením měsíčních splátek, nebo prodloužením doby splácení. Nejhorší možností je čekat a odkládat splácení bez vědomí nebankovní společnosti. V takovém případě se můžete dostat opět do registru dlužníků, může vám být uložena pokuta, v horším případě vám může na dveře zaklepat exekutor.

Nejnovější recenze půjček

Back To Top