skip to Main Content
Rychlá půjčka občanku

Chcete si půjčit jen na občanský průkaz? U nás máte šanci. Nepožadujeme po vás žádné jiné doklady, jako třeba pas nebo řidičský průkaz. Obejdeme se také bez potvrzení o výši příjmů, bezdlužnosti nebo bez daňového přiznání potvrzeného finančním úřadem. Naše půjčky na OP mají tu výhodu, že jsou rychle vyřízené. Schválení vaší půjčky bez registru proběhne do 10 minut a vy si navíc můžete pohodlně půjčit i ze svého domova nebo z kanceláře.

Sjednejte si nejschvalovanější
půjčku na OP ihned!

Rychle a flexibilně

Na občanský průkaz vám půjčíme libovolnou finanční částku. Soustředíme se především na mikropůjčky do výše 8 000 Kč, které můžete získat na základě své individuální bonity. Nevyužíváme registry dlužníků ani nepotřebujeme znát váš skutečný příjem. Občanský průkaz slouží k ověření vašeho jména, rodného čísla a dalších informací. Také z něj samozřejmě poznáme váš věk. Pokud je příliš nízký nebo naopak příliš vysoký, neslibujeme, že vám půjčíme. Pokusíme se ale udělat vše, co bude v našich silách. S žádostí o Plus půjčku tak rozhodně dlouho váhat nemusíte.

Kdo si může půjčit na OP

Půjčky na OP mohou využít všichni pracující i dočasně nezaměstnaní, kteří nemají obavy z toho, že by vypůjčené peníze nezvládli vrátit do domluveného termínu. Naše výhodná půjčka je tak připravena pro všechny, kterým chybí peníze do výplaty, na drobné nákupy a výdaje domácnosti. Je neúčelová, takže po vás nebudeme chtít žádné faktury ani jiné doklady, které by prokázaly, na co jste peníze od nás čerpali.

Výhodná půjčka na občanku ihned

Půjčky na občanský průkaz jsou založené na tom, že v online žádosti vyplníte číslo svého občanského průkazu, případně ještě můžete přiložit jeho kopii. Taková půjčka je ta nejvýhodnější půjčka, na kterou dnes můžete dosáhnout. Je bezpečná a spolehlivá. I pokud nepodepisujete smlouvu, můžete si přečíst naše obchodní podmínky a sazebník, ve kterém najdete informace o všem, co je zpoplatněné.

Hlavní výhody půjčky na číslo OP

  • Celé to vyřídíte pouze přes mobil nebo PC
  • Okamžité schválení a výplata půjčky už do 10 minut
  • Máte možnost získat první půjčku zdarma (RPSN 0 %)
  • Registr dlužníků se posuzuje individuálně
  • Možnost prodloužení splatnosti

Nejnovější recenze půjček

Hodnocení:

5/5 - (11 hlasů)
Back To Top