skip to Main Content
Rychlá půjčka o víkendu online na cokoliv.

Každému se může stát, že se najednou ocitne úplně bez peněz, ale přitom je akutně potřebuje. Řešením může být půjčka. Jenže když je zrovna státní svátek nebo sobota, v běžné bance neuspějete. Proto je ideálním řešením rychlá půjčka o víkendu – třeba ta naše.

Některé bankovní a nebankovní společnosti fungují online, schvalovací proces v nich probíhá okamžitě a peníze jsou na účet klienta připsány ihned po odsouhlasení půjčky. To je na dnešní internetové době skvělé, protože vše se děje v reálném čase a na dny volna si nikdo nehraje – pokud někdo potřebuje finanční pomoc, je mu poskytnuta bezodkladně a bez zbytečné byrokracie.

Sjednejte si nejschvalovanější rychlou půjčku i o víkendu!

Pravidla půjčky o víkendu

Půjčka o víkendu se dá charakterizovat jakožto neúčelový úvěr – můžete ji tedy použít úplně na cokoliv. A jaká u ní platí pravidla?

  • nepotřebujete k ní ručitele ani zastavovat nemovitost
  • obvykle nevadí, že máte záznam v registru dlužníků
  • nemusíte dokládat své příjmy
  • na překážku nebývá ani jiná, souběžně dobíhající půjčka
  • mohou si ji vzít pracující lidé, studenti i důchodci
  • žadateli musí být nejméně 18 let

Jak o víkendu požádat o půjčku online?

Chcete-li si u nás vzít půjčku, nezáleží na tom, jestli je zrovna pondělí nebo neděle. Sjednání probíhá online, schvalování je otázkou několika minut. Nemusíte dokládat žádné příjmy ani si připravovat hromady podkladů, abyste prokázali svou bezúhonnost – na prvním místě je vždy snaha o rychlou pomoc.

Stačí vyplnit na úvodní stránce webu krátký formulář, kam zadáte své osobní a kontaktní informace a sami si zvolíte výši úvěru. Nejvyšší možná částka je 20 000 korun, ale půjčku si lze brát opakovaně – jakmile jednu splatíte, můžete požádat o novou.

A potřebujete-li víc peněz? Ani to není problém, pomoci vám může třeba oblíbená Cool půjčka, kde  můžete získat až 250 000 korun (i když za přísnějších pravidel).

Co vše si připravit před žádostí o půjčku?

Žádost o půjčku o víkendu je úplně stejná jako žádání o půjčku ve všední den. Pokud jste stoprocentně rozhodnuti, že si chcete půjčit peníze, vezměte si k ruce pár základních údajů. Budete potřebovat hlavně:

  • občanský průkaz (případně jiný doklad ověřující vaši totožnost)
  • číslo vašeho bankovního účtu
  • v případě žádosti o výrazně vyšší půjčku i doklad potvrzující vaše příjmy (stačí výpis z účtu, výplatní páska atp.)

Schvalování žádosti

Máte vyplněnou žádost o půjčku, odeslali jste ji a napjatě čekáte, co se bude dít dál? Na těchto typech půjček, kterým se někdy přezdívá „půjčky před výplatou“, je skvělé, že skutečně fungují velmi rychle a v centrále společnosti neustále sedí lidé, kteří mají za úkol posuzovat žádosti o půjčky v kteroukoliv denní i noční hodinu. Takže během pár minut zkontrolují vaši žádost, a pokud vyhovíte podmínkám společnosti, dostanete vzápětí kladnou odpověď a peníze už jsou na cestě.

Na vás je pak už jen jedna věc – splatit půjčenou částku dle domluvy. Půjčka se obvykle poskytuje bez jakýchkoliv poplatků a na její vrácení máte rovných 30 dní. A pokud se osvědčíte jako důvěryhodný klient, příště vám ochotně půjčí znovu.

Vaše časté dotazy

Jak funguje půjčka o víkendu?

Vyplníte žádost na webu vybrané (ne)bankovní společnosti a určíte si částku, jíž si chcete půjčit. Pak už jen čekáte na její stanovisko. Není žádný rozdíl v tom, jestli si o půjčku zažádáte o víkendu nebo v pracovní den. Jediná odlišnost tkví v praxi, kdy většina bank schvaluje žádosti až v pracovní den, takže peníze posílají později. Nebankovní společnosti většinou fungují pořád a peníze odesílají obratem.

Liší se víkendová půjčka od jiných půjček?

Půjčka o víkendu je klasickým typem půjček před výplatou. Zpravidla můžete požádat o menší částku (maximálně 20 000 až 40 000 korun), přičemž nemusíte dokládat své příjmy a schvalování probíhá okamžitě. Pokud byste žádali o více peněz, může to trvat déle, takže během víkendu se to většinou nestihne.

Jaké podklady si musím připravit?

Pro půjčku o víkendu i jiný typ půjček před výplatou vám stačí připravit si občanský průkaz a číslo bankovního účtu. Pro jistotu mějte i potvrzení o příjmech, kdyby bylo vyžadováno.

O kolik peněz si mohu zažádat v půjčce o víkendu?

Typická půjčka o víkendu vám nabídne maximální částku v řádech nižších desítek tisíc korun. Běžné bývá půjčit si 1 000 až 20 000 korun – některé (ne)bankovní společnosti nabízejí i o několik tisíc více.

4.9/5 - (17 hlasů)
Back To Top