skip to Main Content

Studujete a chcete získat nějaké peníze navíc? Potřebujete si koupit nový notebook, tablet nebo učebnice do školy a nechcete zatěžovat své rodiče? Všem studentům starším 18 let nabízíme výhodné studenské půjčky které uspokojí jejich potřeby. Naše studentská půjčka má nízké úročení a minimální poplatky. Před jejím schválením nezaplatíte ani korunu, takže si můžete být jisti naší seriózností.

Sjednejte si nejschvalovanější
rychlou půjčku
online!

Získat půjčku ihned

Studenské půjčky nejen na podporu vzdělávání

Plus půjčka může být poskytnuta pouze osobám, které jsou starší 18 let. To znamená, že studenské půjčky nabízíme pouze žákům středních škol od 18 let (ve třetích a čtvrtých ročnících) a dále studentům vysokých škol, ať už se jedná o prezenční nebo dálkové studium. U studentské půjčky zohledníme vaše minimální příjmy – z brigád nebo kapesného od rodičů. I proto nepotřebujeme doložit výši vašeho měsíčního příjmu. Chápeme, že je nestálý nebo nepravidelný.

Na co použít vypůjčené peníze

Peníze ze studentské půjčky můžete použít na cokoliv vás jen napadne. Naše Plus půjčka nabízí neúčelové financování různých výdajů. Nemusíte nám předkládat žádnou fakturu, která by doložila, jak jste peníze vyčerpali. Neúčelové půjčky jsou dnes nejoblíbenější a také nejrozšířenější. Peníze tak použijte třeba na nový notebook, tablet nebo na jinou elektroniku. Jestliže studujete a zároveň se živíte a šatíte sami, můžete je použít také na běžné nákupy potravin. Pokud je zrovna zkouškové a vy se musíte soustředit především na učení, chápeme, že váš finanční příjem není takový jako třeba v jiných měsících roku.

Online sjednání ocení všichni studenti

U nás v Plus půjčce sázíme na to, že všichni mladí lidé rozumí počítačům a na internetu jsou jako doma. Online žádost se vám tak určitě zalíbí. Je rychlá, snadná a intuitivní. Vyplníte vše potřebné, co budeme chtít vědět, a pak už jen počkáte, až vám půjčku schválíme. Všechny naše online půjčky jsou flexibilní. Sami si nastavíte, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu.

Back To Top