skip to Main Content
Jak na získání nejlevnější půjčky

Nejlevnější půjčka – využijte peníze na cokoliv

  • Získejte rychle peníze s nejnižším možným úrokem
  • Možnost sjednání bezúčelové půjčky na cokoliv
  • Dostupné půjčky i pro žadatele se záznamem v registru dlužníků
Získat půjčku

Nejlevnější půjčky nabízejí banky, najdou si však i výjimky

Obecně platí, že nejvýhodnější úvěrové podmínky nabízejí banky. Obvykle vám nabídnou tu nejlepší úrokovou sazbu a nemusíte se obávat skrytých poplatků. Bankovní půjčky je však poměrně náročné získat – banky kladou vysoké nároky na žadatele. Ty nejlevnější půjčky pak bývají navíc účelové. Pokud však hledáte nejlevnější půjčku na cokoliv, nebo dokonce nejlevnější půjčku bez registru, může vám nabídnou řešení i nebankovní trh a světe div se, můžete žádat dokonce i o půjčku zdarma.

Postup získání nejlevnější půjčky

Zažádejte o půjčku online

Dnes už nemusíte navštěvovat pobočky bank ani dalších úvěrových společností. Jednoduše klikněte na tlačítko získat půjčku a vyplňte online žádost. Vše můžete vyřídit z pohodlí domova už za pár minut.

Vaše žádost bude vyhodnocena

Každá žádost o nejlevnější půjčku okamžitě prochází schvalovacím procesem a obratem se dozvíte výsledek. Pokud je vaše žádost schválena, okamžitě vám je na email uvedený v žádosti odeslána smluvní dokumentace včetně úvěrových podmínek.

Podepíšete smlouvu o půjčce a čerpáte peníze

Smlouvu o půjčce není třeba tisknout a posílat zpět podepsanou. Pokud souhlasíte s úvěrovými podmínkami, stačí dát vědět úvěrovému poskytovateli, který podpis smlouvy zařídí velmi snadno elektronicky – smlouvu podepíšete prostřednictvím kódu, který vám je zaslán SMSkou.

Nejlevnější půjčku můžete využít na cokoliv

Hledáte-li neúčelovou nejlevnější půjčku, kterou můžete využít na cokoliv, velmi zajímavé možnosti vám mohou nabídnout nebankovní společnosti. Nejenomže nekladou tak vysoké podmínky na bonitu klienta, navíc jim je povětšinou jedno, jak vypůjčené peníze využijete.

V současnosti navíc neplatí, že byste se měli nebankovních půjček nějak obávat. Doby, kdy byly úvěry zatěžovány až lichvářskými úroky jsou dávno pryč, český nebankovní trh je regulován ČNB a každý nebankovní poskytovatel musí dodržovat zákonem stanovená pravidla, která kromě jiného také omezují maximální výši RPSN. Stále tak samozřejmě platí, že nejlevnější půjčku dostanete spíše v bance, ale i konkurence na nebankovním trhu se projevuje, a tak nejsou výjimkou ani nebankovní půjčky s úrokovou sazbou okolo 10 %.

Výhody
  • Peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné
  • Nemusíte splňovat tak vysoké nároky na bonitu, jako v případě žádosti o bankovní půjčku
  • Rychlá žádost – peníze máte na účtu už za 15 minut
  • Peníze si můžete nechat vyplatit i hotově
  • Vše lze vyřídit přes internet z pohodlí domova
Nevýhody
  • Často si můžete půjčit pouze nižší částku
  • Lidé v insolvenci nebo v osobním bankrotu pravděpodobně se svou žádostí neuspějí

Můžete získat i nejlevnější půjčku bez registru

Budete-li žádat o nejlevnější půjčku v bance, se záznamem v registrech dlužníků bohužel neuspějete, nebankovní trh však nabízí mnohem širší možnosti. Není pravda, že by tito věřitelé do registrů dlužníků nenahlíželi, záleží však na tom, jakých prohřešku jste se v minulosti dopustili. Nebankovní poskytovatelé půjček hodnotí každou žádost individuálně a ani drobné prohřešky v úvěrové historii nemusí být při žádosti o nejlevnější půjčku problém.

Pokud jste tak neuspěli se svou žádostí v bance a stále potřebujete peníze na umoření některých z neočekávaných nákladů, prozkoumejte nebankovní trh a zažádejte o nejlevnější půjčku bez registru některého z nebankovních věřitelů.

Jde to i zdarma

Pokud byste potřebovali pouze nižší částku, řádově do 20 000 Kč, můžete si na nebankovním trhu půjčit dokonce úplně zdarma – nepřeplatíte na úrocích a poplatcích ani korunu. Někteří z poskytovatelů nabízejí v rámci své propagace první půjčku zdarma a pokud se vám podaří splnit úvěrové podmínky – splatíte půjčku dle plánu, můžete si půjčit peníze s nulovým RPSN.

Nejčastěji kladené dotazy

Kde můžu najít tu nejlevnější půjčku?

Nejlevnější půjčku najdete velmi snadno. Stačí využít služeb nezávislého srovnávače, který vám přehledně srovná nabídku půjček od té nejlevnější.

Je rozumné splatit nejlevnější půjčku předčasně?

Záleží na úrokové sazbě, kterou za půjčku platíte. Pokud se vám podaří zhodnotit peníze lépe, než kolik zaplatíte za půjčku, nakonec na tom vyděláte. To však platí pouze pro úvěry s nízkým úrokem (bankovní půjčky). Ve většině případů se předčasné splacení půjčky vyplatí.

Může být vyžadováno ručení nemovitostí?

Je zřejmé, že pokud máte čím ručit, pravděpodobně vám bude nabídnuta výhodnější úroková sazba. U malých částek však ručení není vyžadováno.

Můžu získat nejlevnější půjčku, i když jsem měl v minulosti problémy se splácením?

Vaše možnosti budou omezenější, ale můžete zažádat o některou z nejlevnějších půjček bez registru. Poté už jenom záleží na tom, jak vážně bude brát věřitel vaše potenciální prohřešky v úvěrové historii.

Vyplatí se použít nejlevnější půjčku ke konsolidaci dluhů?

Nejlevnější půjčka se ke konsolidaci dluhů může určitě vyplatit. Záleží na úrokové sazbě – zda bude vaše nová půjčka „levnější“ než vaše nevýhodné úvěry z minulosti.

Back To Top