skip to Main Content
Recenze Razdva půjčka

Recenze Razdva půjčky

Zaskočily vás nečekané výdaje a hledáte půjčku, která by byla opravdu rychle vyřízená? Pak může být Razdva půjčka tím nejlepším řešením. V této recenzi najdete nejen informace o úvěru, ale také postup, jak si půjčku vyřídit online.

Pár informací o půjčce Razdva

Výše půjčky 10 000 až 150 000 Kč
První půjčka zdarma Ne
Doba splatnosti 3 až 48 měsíců
RPSN od 9,6 %
Rychlost vyřízení do 15 minut
Rychlost převodu Ihned
Kontrola registrů Ano
Kontrola příjmů Ano
Možnost sjednání Online
Způsob vyplacení Bankovní převod

V první řadě byste měli vědět, že jde o bezúčelovou nebankovní půjčku, kterou můžete využít na cokoliv dle vašich potřeb. Půjčit si můžete od 10 000,- Kč do maximální výše až 150 000,- Kč. Dobu splácení lze nastavit až na 48 měsíců, přičemž minimální doba pro splácení půjčky je možná od 3 měsíčních splátek.

Pro bleskové zjištění měsíční splátky je možné využít praktickou online kalkulačku, která vám ušetří spoustu času.

Vyplníte, nebo zvolíte:

 • potřebnou částku, kterou si chcete půjčit,
 • zvolíte splatnost,
 • zobrazí se měsíční splátka.
Náhled na web Razdva půjčky
Náhled webu Razdvapujcka.cz

Půjčka skutečně raz dva

Nečekané výdaje mohou zaskočit nejednoho z nás. Ať už jde o rozbitý spotřebič, poruchu na autě, nebo zničený zámek u vchodových dveří, je potřeba to řešit co nejrychleji. Porozhlížíme se tedy po takové půjčce, kde budou peníze co nejrychleji na účtu.

Mezi rychlé úvěry se řadí také Razdva půjčka. Sjednání je velmi jednoduché a opravdu stačí pár kliknutí a do 15 minut od vyřízení (pokud vše proběhne bez problémů) se už můžete těšit na poskytnuté peníze. Jak zřídit půjčku online?

 • V internetové kalkulačce vyplníte částku a jak dlouho chcete splácet,
 • stisknete tlačítko s nápisem „CHCI PŮJČKU”, díky němuž budete přesměrováni k online žádosti,
 • vyplníte vše potřebné a doložíte platný doklad totožnosti,
 • vyčkáte na odpověď (Pracovní doba ve všedních dnech od 8:00 do 20:00 hod.),
 • v případě schválení bude třeba podepsat smlouvu (Bez zřízeného internetového bankovnictví se neobejdete),
 • peníze putují na váš účet.

Na kalkulačce nastavíte částku a dobu splatnosti.
První krok: Na kalkulačce nastavíte částku, dobu splatnosti a pokračujete tlačítkem „CHCI PŮJČKU“

Druhý krok: Vyplňte osobní údaje ve formuláři.
Druhý krok: Vyplňte osobní údaje ve formuláři.

Podmínky pro získání Razdva půjčky

Je důležité znát podmínky, které musíte splňovat, abyste získali Razdva půjčku. Jakmile je splňujete všechny, pravděpodobně pak bude žádost schválena. Ke schválení však nestačí splnit pouze tyto podmínky:

 • dovršení věku 18 let,
 • být občanem České republiky,
 • nesmí se na vás vztahovat insolvence, nebo exekuce,
 • musíte mít pravidelný měsíční příjem na český bankovní účet (zaměstnání, důchod, mateřská dovolená, atd.).

Než se vrhnete vstříc k vyplnění online dotazníku pro získání půjčky, je třeba si pořádně promyslet, o jakou výši žádat, a zda je výše měsíčního poplatku přijatelná k tomu, abyste ji zvládali bez problému splácet a nezruinovala váš rodinný rozpočet.

Jak se to má s poplatky

Pokud jde o zřízení a vedení půjčky, jsou bez poplatku. Nemusíte se obávat ani v případě zaslání mimořádné splátky. Ta je rovněž zdarma. Bez poplatku můžete odložit své splátky z nejrůznějšího důvodu, jen je nutné ho doložit, bez doložení důvodu je odložení splátek zpoplatněno.

V případě, že dojde k prodlení se splátkou, nebo k předčasnému splacení celého úvěru (zákon o spotřebitelském úvěru), celková částka se zvýší o úroky, nebo přibydou poplatky za vymáhání, nebo smluvní pokutu.

Pár vět o společnosti

Razdva půjčku poskytuje nebankovní společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. Nabízí střednědobé  a dlouhodobé úvěry již více než 25 let. Spadá pod mezinárodní společnost Profireal Group, která kromě České republiky působí také na Filipínách, ve střední a východní Evropě.

FAQ - co lidi nejvíce zajímá?

Zde jsme uvedli 5 nejčastějších otázek, na které se lidé často dotazují. Více dotazů si pak můžete prohlédnout přímo na webových stránkách, kde se dá samotná půjčka sjednat.

Musím mít pro sjednání Razdva půjčky ručitele?

Pro získání Razdva půjčky nemusíte mít ručitele.

Je možné zrušit Razdva půjčku?

Od smlouvy je možné do 14 dnů odstoupit. Pro odstoupení je nutné zaslat v písemné formě Rozhodnutí o odstoupení na adresu PROFI CREDIT Czech a.s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 – Pardubice, a to nejpozději poslední den před tím, než lhůta uplyne. Půjčené peníze a smluvní úrok se musí vrátit bez odkladu nejpozději do 30 dnů od odeslání Rozhodnutí o odstoupení.

Na co se dá půjčka použít?

Půjčka lze využít na cokoliv, protože je poskytována bez účelu.

Jaké poplatky jsou u půjčky?

Sjednání a vedení Razdva půjčky je bez poplatku. Mimořádná splátka je také zdarma. Dojde-li k prodlení, budou účtovány vynaložené náklady s ním spojené (Smluvní pokuta, úrok z prodlení). Za předčasné splacení je nutné uhradit poplatek dle dle zákona o spotřebitelském úvěru.

Lze změnit účet, ze kterého úvěr splácím?

Účet je možné změnit. Důležité pro splácení úvěru je správně uvést variabilní symbol.

Zkušenosti klientů

Razdva půjčka mi vytrhla trn z paty, když bylo potřeba pořídit jí rovnátka. Tento nečekaný výdaj jsem vyřešila touhle půjčkou a nemusela jsem přemýšlet, jak je zaplatit, aby to nezruinovalo rodinný rozpočet. Za mě rozhodně spokojenost hlavně s rychlostí vyřízení.

paní Jana z Brna

Nečekaně se nám rozbila televize. Zažádal jsem o tuto půjčku. Velice se mi líbilo, že ji můžu zřídit online a nikam nemusím cestovat. Za rychlé vyjednání a jednoduché vyplnění formuláře můžu doporučit.

pan Martin z Aše

Na to, že se jedná o nebankovní půjčku, tak jsem byl mile překvapen s pořízením. Díky nečekané situaci jsem potřeboval nutně peníze. Zaujalo mě, že půjčka je online a že můžu mít peníze rychle na účtě. Opravdu mi půjčka velice pomohla a až bude třeba, půjčím si zas.

pan Aleš z Jihlavy

Naše hodnocení:

Jedná se o jednu z mála nebankovních půjček, která zaujme klienta nejen tím, že se dá zřídit z pohodlí domova, ale její předností je především rychlost vyřízení. Velmi kladně můžeme hodnotit výbornou přehlednost webových stránek, kde pomocí praktické internetové kalkulačky přesně víte, kolik budete platit měsíčně. Poměrně ne moc přívětivý je u půjčky poplatek za její předčasné splacení a někoho by rovněž mohl odradit vysoký úrok, který se aktuálně pohybuje od 9,21 p.a.

Výhody a nevýhody

 • Zřízení online
 • Rychlé posouzení
 • Okamžitá výplata na účet
 • Není třeba mít ručitele
 • Půjčit si můžete na cokoliv
 • Pružná doba splatnosti
 • Vysoký úrok
 • Poplatek za předčasné splacení

Proč právě Razdva půjčka?

Když si projdeme body, kde jsou vypsané výhody a nevýhody půjčky, jasně z nich vyplývá, že klady převyšují nad zápory. V případě, že potřebujete peněžní prostředky opravdu rychle a není vám překážkou vyšší úrok, nic nebrání tomu si půjčku sjednat právě od této společnosti.

Vaše hodnocení:
5/5 - (14 hlasů)
Back To Top