skip to Main Content
Krátkodobá půjčka ihned na účet

Sjednejte si u nás výhodnou krátkodobou půjčku, která pokryje všechny vaše výdaje. U krátkodobých půjček nás zajímá finanční částka, kterou si chcete půjčit a také doba splatnosti. Půjčky je možné splácet jednorázově (většinou se jedná o mikropůjčky) nebo i v pravidelných měsíčních splátkách (v tomto případě můžeme hovořit o spotřebitelských úvěrech a dalších úvěrových produktech splatných do 1 roku).

Sjednejte si nejschvalovanější
krátkodobou půjčku ihned!

Najděte ideální krátkodobou půjčku bez registru

Než u nás požádáte o půjčku, dobře si promyslete, na co ji budete chtít využít. Naší Plus půjčkou můžete financovat cokoliv, jelikož se jedná o půjčku bez registru neúčelového charakteru. Nebudeme po vás chtít žádné faktury ani jiné doklady o vyčerpání určité finanční částky. Nejprve se zamyslete nad tím, kolik peněz skutečně potřebujete – lepší je si nechat malou rezervu, než pak žádat o navýšení půjčky. Podle toho, kdy vám chodí výplata, stanovte si termín její splatnosti. U naší půjčky do 20 000 Kč je možné jednorázové splacení.

Jaké úvěrové produkty jsou nejoblíbenější

Z krátkodobých půjček si u nás můžete vybrat mikropůjčku, na kterou nepotřebujete u nižších částek úvěrovou smlouvu. Jestliže je tato částka pro vás nedostačující, můžete žádat opakovaně nebo si s námi sjednat individuální podmínky. U všech produktů vám nabízíme možnost sjednání online, která ušetří váš čas i peníze. Nemusíte se dostavit nikam osobně. Pokud budou potřeba nějaké dokumenty, naskenujete nám je nebo pošlete poštou na korespondenční adresu.

Jen u nás získáte výhodné podmínky

Zajišťujeme různé typy půjček a úvěrů. Poskytujeme například finské půjčky neboli půjčky před výplatou, které můžete čerpat i bez podpisu smlouvy. Velmi oblíbeným typem jsou také SMS půjčky ihned, kdy místo po internetu žádáte přes textovou zprávu. Schválení této půjčky proběhne prakticky okamžitě.

Hlavní výhody krátkodobé půjčky ihned

  • Jednoduchý formulář s žádosti o půjčku
  • Okamžité schválení a vyplacení peněz na účet
  • Půjčka je schválená i bez nahlížení do registru
  • Není nutno dokládat potvrzení o příjmu
  • Vaše první půjčka může být úplně zdarma
Back To Top