skip to Main Content
Rychlá půjčka ještě dnes

Půjčte si bez čekání na účet i na ruku

 • Získejte peníze hotově nebo převodem na účet
 • Půjčku vám schválíme bez prodlení už za 15 minut
 • Žádat o půjčku mohou i lidé se záznamy v úvěrové historii
Získat půjčku

Na peníze už nebudete muset nikdy čekat

Pokud se vám náhle nedostává peněz a rodinu nebo přátele o půjčku žádat nehodláte, budete určitě hledat poskytovatele, který vám neprodleně umožní přístup k penězům. Právě takové poskytovatele naleznete zde. Ať už hledáte půjčku na účet nebo třeba na ruku, naleznete zde společnosti, se kterými můžete uzavřít smlouvu o půjčce už za 15 minut. Problém pak nepředstavují ani negativní záznamy v úvěrové historii, půjčit si ještě dnes, tak může úplně každý.

Postup získání rychlé půjčky

Vyplňte online žádost

Není nic snazšího než vyplnit online žádost o rychlou půjčku. Opíšete informace z vašeho občanského průkazu, doplníte číslo účtu, telefonní číslo, email a žádost odešlete. Kompletní žádost vám tak nezabere více než 5 minut.

Počkáte na vyhodnocení vaší žádosti

Vaše žádost je okamžitě vyhodnocena a ihned vyřízena. Jakmile je vaše žádost prohlášena za schválenou, obratem vám je zasílána smluvní dokumentace s úvěrovými podmínkami.

Podpis smlouvy a převod peněz

Jakmile si prostudujete smluvní dokumentaci, elektronicky ji podepíšete za pomocí číselného kódu, který vám je zaslán na mobilní telefon. Ihned po podpisu vám, jsou peníze odesílány buď na účet uvedený v žádosti, nebo vyplaceny na ruku dle smlouvy.

Půjčka na účet ještě dnes

Získat potřebné finance, co nejrychleji, je pro většinu žadatelů naprosto klíčové. Řemeslník, kterému musíte zaplatit za opravu spínačů nepočká, stejně tak účty za telefon nebo energie. Přesně pro takové chvíle však existují půjčky, díky kterým můžete získat peníze na účet takřka ihned. Společnosti, které mají tyto půjčky v nabídce, vám peníze zajistí v podstatě 24 hodin denně 7 dní v týdnu a to doslova do pár minut.

Problém pak nemají ani lidé se záznamem v registru dlužníků. Zpravidla se jedná o menší částky, které používáte na uspokojení neočekávaných a krátkodobých finančních nákladů. Půjčka bez registru tak není žádný problém.

Samozřejmostí pak je chytrá žádost online, kterou vyřídíte i prostřednictvím vašeho smartphonu. V dnešní digitální době už je nesmysl a taky velká ztráta času, chodit půjčky složitě vyřizovat na pobočky bank nebo nebankovních institucí.

Výhody
 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Vyřízení z pohodlí domova je otázkou pár minut
 • Široká nabídka velké možnosti výběru
 • Možnost půjčit si bez ručení na cokoliv
Nevýhody
 • Kratší doba splatnosti
 • Nižší úvěrové rámce

Peníze na účtu za 15 minut? Žádný problém

Protože využívají půjčkové společnosti moderních technologií, včetně automatizace, není výjimkou, že obdržíte peníze na váš účet už za 15 minut od podání žádosti (pokud se neobjeví žádné problémy).

Před schválením je třeba vyplnit poptávkových formulář a následně můžete být telefonicky nebo emailem vyzvání k dodání dalších dokladů, nebývá to však pravidlem. Samotný převod peněz na bankovní účet už je pak otázkou okamžiku. Výhodou je, že většina poskytovatelů rychlých půjček disponuje účty u většiny velkých bank, proto jsou peníze převáděny tak rychle. Abyste měli jistotu, že proběhne převod peněz na účet bez problémů a hladce, můžete si vybrat přesně tu společnost, která má jeden z účtů u stejné banky jako vy.

Dlouhodobá půjčka není pouze zbožným přáním

Pokud potřebujete peníze ihned, ale raději byste si půjčili na delší dobu, třeba vyšší částku, ani to není problém. Nebankovní společnosti nabízejí rychlé půjčky se splatností až 10 let, které jsou charakteristické srovnatelnými podmínkami s bankovními půjčkami.

Takovou půjčku pak lze skvěle využít k refinancování či konsolidaci stávajících půjček. Větší investice do bydlení či nákup automobilu pak také nemusí být pouhým snem. Pokud přesně víte co chcete, stačí si jenom správně vybrat.

Náš tip – rychlou půjčku na účet ještě dnes lze využít na cokoliv. Není tedy problém tuto půjčku využít krátce před výplatou, poplatit nutné výdaje (například i nákupy) a půjčku po výplatě ihned za pár dní splatit. Předčasné splacení, není standardně zpoplatněno.

Máte-li zájem o půjčku na účet ještě dnes, pak vám zbývá už jenom jediný krok:

Co vám hrozí v případě nesplácení?

Nikomu to nepřejeme a snažíme se, aby se naši klienti problémům se splácením vyhnuli, jednou za čas se to však nepovede. Pak je třeba se postavit nastalé situaci čelem a problém řešit. V opačném případě se může stát nevyřešená splátka půjčky pořádným problémem.

Sankce, které vám hrozí v případě, když nebudete schopní půjčku na účet ještě dnes splácet, jsou přehledně uvedené v úvěrových podmínkách. Nejčastěji se jedná o smluvní pokutu, která vám hrozí z prodlení splácení. V případě, že nebudete ani na pokutu reflektovat, může pohledávku vymáhat inkasní agentura.

Všechny náklady a poplatky, které tímto postupem vzniknou pak musíte zaplatit vy jako žadatel. Proto si dejte velký pozor, abyste půjčky splatili včas a dobře si rozmyslete, zda ji budete schopni bez problémů splatit.

Nechceme malovat čerta na zeď, v nejhorším případě však hrozí až exekuce majetku. Proto vás velmi důrazně nabádáme, abyste si půjčovali zodpovědně.

Půjčka na ruku ještě dnes

Žádost o půjčku online lze podávat osobně i online. U většiny online žádostí se předpokládá, převod peněz na účet, není to však samozřejmostí. Žadatelé o půjčku na ruku mají po podání online žádosti v zásadě dvě možnosti. Celý proces vyřídí online a hotovost si vyzvednou na jednom z kontaktních míst nebo si domluví osobní schůzku z obchodním zástupcem úvěrové společnosti, který vám peníze osobně předá.

Nezapomeňte si na předání hotovosti připravit svůj občanský průkaz. Počítejte také s tím, že budete mít oproti půjčkám na účet, o něco menší výběr. Většina půjček je vyplácena na bankovní účty a to zejména kvůli bezpečnosti úvěrového poskytovatele a většímu přehledu o splátkách. Kromě toho jsou půjčky vyplacené na účet také podstatně rychlejší.

Máte-li však problém s přístupem k bankovnímu účtu (exekuční příkaz), nebo máte účet z nějakého důvodu nedostupný, pak tu jsou právě poskytovatelé půjček na ruku, kteří dokážou pomoci vám i dalším problémovým klientům. Půjčky na ruku jsou zpravidla poskytovány i bez kontroly registru dlužníků.

Výhody
 • Široká síť partnerských míst s možností výběru hotovosti
 • Možnost doručení hotovosti až do domu
 • Nemusíte prokazovat příjmy
 • Půjčit si můžete i když nemáte osobní bankovní účet
Nevýhody
 • Užší možnost výběru z úvěrových společností

Vyberte si nejvýhodnější půjčku na ruku

Ačkoliv je společností poskytujících hotovostní půjčky méně, neznamená to, že byste měli rezignovat na výběr té nejlepší půjčky. Vybírat tak můžete s ohledem na podmínky získání, rychlost obdržení hotovosti, možnosti žádat o půjčku online nebo i výši úrokové sazby a poplatků.

Z výběru půjček na ruku ještě dnes byste stále měli získat takovou, které z velké části vyhovuje vašim požadavkům. Důležité také je si rozmyslet, zda žádáte o pár tisíc na pár dní, nebo o několik desítek tisíc na několik měsíců. V obou případech si můžete vyjednat naprosto rozdílné podmínky a v obou případech vám dokážeme pomoci.

Žádat můžete v jakoukoliv hodinu, kterýkoliv den

Nejenom, že vám dokážeme najít nejvýhodnější půjčku na ruku, máte u nás také možnost podat jednoduše žádost o hotovostní půjčku 24/7. Stačí, pokud si vyhradíte na podání žádosti pár minut času a budete mít k dispozici internetové připojení.

Řada poskytovatelů má žádost velmi jednoduchou a vyřizují poptávky i během víkendů. Jiní podobný luxus neposkytují, je však jenom na vás, zda využijete aktuální nabídky nebo si počkáte až na pracovní den a vyberete nabídku konkurenční. Záleží, jak moc na peníze spěcháte.

Vyberte si, jak obdržíte hotovost!

Peníze v hotovosti můžete obdržet hned několika cestami. Poměrně rozšířené je vyplácení peněz přímo u klienta doma. Jedná se o nejpohodlnější způsob. V současnosti pak stále více společností nabízí i možnost vyzvednout si peníze u jedné z partnerských společností. V takovém případě si peníze vyzvednete například v trafice, na terminálu SAZKY nebo benzínových pumpách. Výběr na těchto místech je omezený otevírací dobou, většina ze zmiňovaných míst má však otevřeno i o víkendu a většině svátků.

Náš tip – nechte si vyplatit hotovost v trafice nebo na benzínové pumpě a ušetřete mnoho peněz na poplatku za dodání hotovosti až do domu.

Máte-li zájem o půjčku na ruku ještě dnes, není nic jednoduššího než podat žádost:

Úvěr je často pouze krátkodobým řešením

Často řešíme finanční problémy půjčkami a není se za co stydět. Pokud to však přeženete, může se vám takové počínání vrátit jako bumerang. Nebudete-li schopni splatit dlužnou částku v den splatnosti, můžete se ocitnout ve větším problému, než kterému jste čelili před nedávnem. Pečlivě tak zvažujte veškerá pro a proti než se rozhodnete, zda si pořídíte půjčku na ruku ihned. Stejně dobře zde platí, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Protože chceme být vůči vám, našim klientům zodpovědní, nezbývá nám, než vám rizika stále připomínat.

Možnost získat i bez registru

Zápis v registru dlužníků je pro každého jedince pořádně nepříjemným mementem, které připomíná, že se nám v minulosti něco nepovedlo (ať už úmyslně nebo neúmyslně). Podstatné však je, že tento zápis přináší také řadu nepříjemností mezi které patří značné omezené možnosti úvěrového financování.

V bance vám takový zápis v podstatě ukončí jakékoliv naděje. Řada dalších institucí jako mobilní operátoři nebo poskytovatelé internetu mají s těmito zápisy také problém. Stále však zůstává na finančním trhu řada institucí, které se vám snaží pomoci a nabízejí půjčky bez registru.

Půjčky bez registru jsou specifickým druhem nebankovních půjček, které nabízejí vyplacení peněz na ruku i elektronicky a to i lidem, kteří mají problém se svou úvěrovou historií. Ne že by při žádosti nebylo do registrů nahlíženo. Negativní záznam, který má v registrech řada lidí, však není pro tyto společnosti problém a půjčku vám i tak nabídnou. O půjčku je navíc možno žádat i online s tím, že tyto žádosti bývají vyřízeny velmi rychle v rámci minut.

Výhody
 • Půjčit si mohou i žadatelé s negativní úvěrovou historií
 • Na výběr máte z celé řady nebankovních poskytovatelů
 • Žadatelům odpadá povinnost prokazovat příjmy
 • Jedná se o bezúčelový úvěr, který lze využít na cokoliv
Nevýhody
 • Vyšší RPSN placené klientem za to, že není přezkoumávána jeho úvěrová historie
 • Půjčit si můžete pouze u nebankovních společností za vyšší úrok

Rychlé vyřízení půjčky s možností delšího splácení

Okamžité vyřízení půjčky by už mělo být v dnešní digitální době spíše standardem než výjimkou, stojí však za připomenutí, že je možné půjčky bez registru vyřídit už za pár minut. Narazíte také na společnosti, které nabízejí půjčku bez registru se splatností mnoho desítek měsíců. Dostanete se tak i přes vyšší úrok, díky délce splácení, na poměrně nízké splátky, které příliš nezatíží váš rodinný rozpočet.

Půjčka je pracovníky úvěrové společnosti zpracovávaná ihned, proto je důležité v žádosti uvést své kontaktní údaje (na všechny jsou připravené kolonky v přehledném formuláři). Žádost pak vyplní i lidé, kteří si s moderními technologiemi příliš netykají, nejedná se o nic složitého a můžete tak učinit z vašeho počítače, smartphonů i tabletu.

Jednoduché schválení půjčky bez registru je zaplaceno na úrocích

Potom co jste sledovali nabídku bank vás možná překvapila výše úroků u nebankovních půjček bez registru. Úroky, které vám u půjček tyto společnosti nabízejí jsou samozřejmě vyšší, jedná se však o jednoduchý princip, který lze vysvětlit.

Neberte to nijak zle, ale protože máte negativní úvěrovou historii, vypadáte nejenom v očích banky, ale i nebankovní společnosti jako rizikovější klient. Přestože vám nebankovní společnost úvěr nabídne, nechá si za tuto možnost zaplatit vyšší částku na úrocích. Úvěrový poskytovatelé si tak zajišťují, že i když je vyšší procento úvěrů zesplatněno, stále to nijak neohrožuje prosperitu jejich podnikání.

Přesto se však vyplatí půjčky bez registru mezi sebou porovnávat. Možností máte stále mnoho a některé nabídky nebankovních společností jsou výhodnější než jiné. Můžete narazit na společnosti, které nabízejí úvěry s úroky v řádech stovek procent a jiné, u kterých se přeplacená částka rovná pouhým desítkám. Mějte toto na paměti, až budete chtít skočit po první půjčce bez registru, která vám bude představena. I zde máte široké možnosti volby a výhodnost jednotlivých nabídek by měla být důležitým parametrem při rozhodování o uzavření půjčky.

Náš tip – ačkoliv máte konečně radost, že vám někdo půjčku schválí, nekývněte hned na první nabídku. Může se stát, že nebude nejvýhodnější a s trochou trpělivosti se dočkáte mnohem lepších podmínek.

Máte-li zájem o půjčku na ruku ještě dnes, není nic jednoduššího než podat žádost:

Pozor na nefér taktiky

Ačkoliv se toho u nás bát nemusíte, neboť každého poskytovatele poctivě prověřujeme, pokud budete o půjčku bez registru žádat jinde, můžete narazit. I přes veškeré kontroly ČNB se stále snaží řada neférových poskytovatelů využít časové a finanční tísně klientů. Prostřednictvím drahých telefonních linek, poplatků zaplacených předem nebo extrémně vysokých poplatků či sankcí, chtějí z klientů podvodně získat, co se dá. (Přestože jsou všechny tyto praktiky v současnosti nezákonné, stále se hojně vyskytují.)

Časté dotazy

Na co lze půjčené peníze využít?

Jednoduše na cokoliv. Rychlé půjčky ještě dnes jsou poskytované bezúčelově. To znamená, že nemusíte při žádosti sdělovat, na co peníze použijete. Můžete je tak použít například na řešení náhlých finančních problémů před výplatou, nečekané výdaje apod.

Kolik procent půjček je zamítnuto?

Nemůžeme vám říct konkrétní číslo, nicméně se jedná o nejdostupnější půjčky. Nelze říct, že by rychlou půjčku na účet nebo na ruku dostal každý, rozhodně však můžeme uvést, že jejich schvalovatelnost patří v rámci půjčkového trhu k těm absolutně nejvyšším.

Jak lze požádat o rychlou půjčku?

Naprosto jednoduše a rychle. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a už jste na cestě za vytouženými financemi. Dalšími kroky pak jsou schválení ze strany úvěrového poskytovatele a následný elektronický podpis.

Jak vysoké jsou úrokové sazby?

Úrokové sazby jsou u rychlých nebankovních půjček samozřejmě vyšší než v případě bank. Sledujeme však celý nebankovní trh a vždy vám předkládáme ty nejvýhodnější nabídky, které se momentálně v tomto segmentu objevují. Nicméně platí, že čím kratší dobu splatnosti zvolíte, tím nižší částku na úrocích zaplatíte.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Velmi záleží na tom, zda si půjčujete v hotovosti nebo na účet. Jednoznačnou odpověď vám však nedáme. Můžete využít mikropůjčku se splatností na 30 dnů nebo regulérní nebankovní úvěr se splatností několik desítek měsíců. S délkou splatnosti se zhruba mění i výše úvěrů.

Hodnocení:

5/5 - (22 hlasů)

Nejnovější recenze půjček

Back To Top