skip to Main Content
Sjednejte si půjčku první zdarma.

Je naprosto běžné, že lidem ještě před výplatou dojdou peníze a přitom před sebou mají ještě další neodkladné výdaje. Řešení je ale v dnešní době velmi jednoduché – můžete si vzít rychlou půjčku zdarma a vaše problémy jsou rázem vyřešené.

Na trhu funguje mnoho nebankovních společností, které se specializují na půjčky před výplatou nebo mikropůjčky. Podmínky každé z nich jsou ale různé a leckde bohužel kvůli neskutečně vysoké sazbě RPSN přeplatíte neuvěřitelně mnoho peněz. U naší PLUS půjčky se ničeho podobného obávat nemusíte. A co víc, u nás je první půjčka zdarma.

Sjednejte si první půjčku zdarma zde!

Půjčka zdarma a bez skrytých poplatků

Lidé jsou od přírody nedůvěřivými tvory, takže když jim někdo nezištně nabízí pomocnou ruku v těžké situaci, ihned začnou přemýšlet, v čem je háček. Jaká bude nutná protislužba a co budou muset svému spasiteli v budoucnu vrátit navíc? Přirozená nedůvěra je samozřejmě zdravá, protože lidé jsou různí a leckdo skutečně chce pod záminkou nezištné pomoci jen vydělat na strastech druhých.

U nebankovních půjček tomu někdy bývá podobně. Ale ty, které jsou skutečně férové a jejichž byznys je doopravdy založen na pomoci lidem, když to opravdu potřebují, si na nic nehrají. Takže i u naší PLUS půjčky si rychle můžete zjistit všechny podstatné informace a okamžitě máte přehled, kolik peněz si můžete půjčit, s jakým úrokem a kolik a kdy je třeba vrátit. První půjčka je navíc bez jakýchkoliv (i skrytých) poplatků, takže můžete oproti jiným poskytovatelům ušetřit až několik tisíc korun.

Možnost si půjčit Ihned a až 20 000 Kč

Půjčky před výplatou jsou skvělé v tom, že o ně lze zažádat online a jejich vyřízení bývá velmi rychlé. Fungují i jakožto půjčky o víkendu a půjčit si můžete i v noci nebo o státním svátku. Žádost je vbrzku zpracována, a pokud je odsouhlasena, peníze máte na bankovním účtě do několika minut.

U PLUS půjčky můžete požádat o zapůjčení třeba i jen 500 korun. Někdy i takhle malá částka dokáže spasit váš svět. Ale pokud potřebujete víc a do výplaty máte ještě daleko, není to žádný problém. Půjčit si totiž můžete klidně až 20 000 Kč. Stačí požádat, nemusíte dokládat ani své příjmy a peníze máte za chvíli u sebe.

Jde to i bez prokazování příjmu a bez registru

Půjčka před výplatou je obecně výhodná nejen v tom, že u ní většinou vůbec nemusíte dokládat své příjmy (nebo k tomu účelu stačí zaslat pouze výpis z vašeho bankovního účtu, případně kopii výplatní pásky). Dalším jejím pozitivem je, že poskytovatelé velmi často půjčí bez nenahlížení do registrů dlužníků.

I pokud se vám tedy v minulosti nedařilo a stále ještě si s sebou nesete kříž svých nezdarů, u této půjčky vám to (na rozdíl od těch bankovních) vůbec nebude vadit. Částku až 20 000 Kč si může půjčit kdokoliv a o jeho minulost se nikdo malicherně nestará.

Jak je to se splatností

Než si požádáte o půjčku před výplatou, měli byste se samozřejmě zajímat i o dobu její splatnosti – tedy jestli budete schopni zapůjčenou částku včas vrátit. Běžné půjčky mají splatnost v řádech měsíců. Půjčka před výplatou je specifická v tom, že doba její splatnosti bývá přesně 30 dní. Částku je obvykle nutné vrátit naráz celou a do vypršení tohoto limitu.

Pokud víte, že to nestihnete, můžete si obvykle sjednat prodloužení doby splatnosti, ale většinou se to neobejde bez určitého poplatku.

Obvyklé otázky

Kolik peněz si mohu půjčit před výplatou zdarma?

Každý poskytovatel půjček má jiné finanční limity. Nejnižší možná částka bývá 500 Kč, nejvíc si můžete většinou půjčit 20 000 Kč. Některé nebankovní společnosti ale jakožto půjčku před výplatou nabízejí až dvakrát tolik peněz.

Je půjčka opravdu zdarma?

Pokud poskytovatel uvádí, že je první půjčka zdarma, tak je tomu skutečně tak. Znamená to, že za její sjednání neplatíte žádný poplatek. Někde bývá naopak první půjčka s poplatkem a další půjčka zdarma. Záleží na podmínkách konkrétní (ne)bankovní společnosti.

Jaká je doba splatnosti půjčky?

Půjčka je specifická v tom, že doba její splatnosti bývá určena jakožto 30 dní. Pokud ji chcete prodloužit, je to za poplatek. Pokud tedy víte, že částku za měsíc nestihnete vrátit, je výhodnější sáhnout po nějakém jiném spotřebitelském úvěru.

Musím dokládat své příjmy?

Ne. U půjčky před výplatou nemusíte dokládat své příjmy. V mnoha případech není ani nahlíženo do registrů dlužníků. Půjčit si tedy může kdokoliv na cokoliv.

Sjednejte si první půjčku zdarma zde!

5/5 - (12 hlasů)
Back To Top