skip to Main Content
Okamžitá půjčka pro dlužníky a jaké jsou možnosti pro získání.

V registru dlužníků se můžete ocitnout již po jedné nezaplacené splátce, což se může stát z mnoha důvodů. Takového klienta již banka považuje za neplatiče a ve většině případů mu již nechce schválit žádný úvěr za žádných podmínek. Banka takového klienta považuje za vysoce rizikového. Vůbec nezohledňuje dobu trvání prodlení ani výši prodlení. Takový žadatel bývá ve většině případů bezradný.

Poskytovatelé půjček pro dlužníky v registru však přistupují ke každému klientovi individuálně. Žádost o půjčku pro dlužníky bez registru prověří během několika minut a obratem obdržíte odpověď o předběžném schválení. Poté stačí předložit potřebné dokumenty, přičemž získat okamžitou půjčku pro dlužníky není ani zdaleka utopií. Běžně se navíc jedná o půjčky na cokoliv, které můžete využít, jakýmkoliv způsobem.

Sjednejte si okamžitou půjčku pro dlužníky!

Půjčky pro dlužníky bez registru

Dlužník je osoba, která má negativní záznam v úvěrovém registru. A to může být problém, protože zákon o spotřebitelském úvěru přikazuje bankovním i nebankovním společnostem s licencí nahlížet do bankovních a nebankovních registrů dlužníků, ve kterých se uchovávají záznamy po několik let.

Banka vám tedy takovou půjčku neposkytne – v bance je obvykle problém získat i půjčku bez doložení příjmu. Pokud máte v registru negativní záznam, představuje to pro banku velké riziko, že své dluhy nebudete splácet řádně a včas.

Existují však možnosti, i když omezené, jak takovou půjčku získat. Jedná se o nebankovní půjčky pro dlužníky, které obvykle najdete pod jedním z následujících názvů: půjčka pro dlužníky na ruku, okamžitá půjčka pro dlužníky nebo půjčku pro dlužníky v registru. Můžete se obrátit na několik nebankovních společností, ale budete se muset spokojit pouze s malou částkou, která vám bude poskytnuta za velmi přísných podmínek – s vyšším úrokem než bankovní půjčky a s velmi krátkou dobou splatnosti, nejčastěji do jednoho měsíce.

Jak získat PLUS půjčku

  1. Vyplníte jednoduchou a nezávaznou online žádost
  2. Vyčkáte na schválení a následnou nabídku
  3. Následuje vaše potvrzení a online podpis
  4. Vyplacení peněz na váš účet

Slyšeli jste už o peer-to-peer půjčkách?

Kromě tradičních půjček pro dlužníky existuje méně známá možnost – takzvané peer-to-peer půjčky, které jsou poskytovány prostřednictvím soukromých investorů spojených se zprostředkovatelskými platformami. Zde je však na místě opatrnost, protože se objevuje i řada neseriózních poskytovatelů. Proto si peer-to-peer platformu předem ověřte a vybírejte si pouze ověřené zprostředkovatele.

Poslední možností je získat peníze prostřednictvím půjčky od soukromé osoby – to se však příliš nedoporučuje, protože soukromá osoba může požadovat směnku nebo ručení nemovitostí, takže se v případě nesplácení můžete rychle dostat do problémů.

Co je u půjček pro dlužníky důležité?

Pokud je někdo ochoten vám půjčit, přestože máte negativní záznam v registru dlužníků, předem si poskytovatele řádně prověřte. Každý renomovaný poskytovatel má na svých internetových stránkách zveřejněny všechny příslušné informace včetně kontaktních údajů a údajů o licenci. Dávejte si pozor na podvodníky, abyste se nedostali do ještě větších problémů, než v jakých se právě nacházíte.

Uvažujete-li o půjčce pro dlužníky v registru nebo o půjčce pro dlužníky na ruku, přemýšlejte také, zda je to dobrý nápad. Půjčovat si v platební neschopnosti je velmi riskantní! V žádném případě neřešte nesplácení stávajícího úvěru další půjčkou, můžete se dostat do velmi nepříjemné situace, kdy budete muset splácet vysoké půjčky a nebudete moci najít žádné východisko!

Na co se nejčastěji ptáte?

Jsou půjčky pro dlužníky bez kontroly registru dlužníků?

Ne, poskytovatelé půjček pro dlužníky do registrů dlužníků nahlížet musí, nicméně obvykle schválí žádost o půjčku i lidem s negativními záznamy.

Je možné si nechat vyplatit peníze i hotově?

Chcete-li si nechat vyplatit peníze v hotovosti, máte možnost, stačí, když budete hledat půjčky pro dlužníky na ruku.

Za jak dlouho mohu získat peníze?

Okamžité půjčky pro dlužníky v registru vyplácí žadatelům peníze do 15 minut od podání žádosti.

Jakou částku lze s půjčkou pro dlužníky získat?

Jedná se o menší úvěry, jejichž výše se standardně pohybuje do 20 000 Kč.

Jak dlouhou se obvykle půjčka pro dlužníky splácí?

Tento typ úvěru je tradičně splácen prostřednictvím jediné splátky do 30 dnů o získání finančních prostředků.

Sjednejte si okamžitou půjčku pro dlužníky!

5/5 - (21 hlasů)
Back To Top