skip to Main Content

Finské půjčky jsou čím dál oblíbenější. Proč by taky ne? Získáte je v takové výši, která akorát pokryje vaše nutné výdaje, schválení je okamžité a žádost můžete podat i po internetu. U nás si můžete sjednat výhodnou finskou půjčku s příznivým úrokem a bez poplatků, které byste museli zaplatit před jejím čerpáním. Na půjčky spojené s vysokými poplatky si dejte dobrý pozor, jelikož se v mnoha případech může jednat o neseriózní jednání.

Sjednejte si nejschvalovanější
rychlou půjčku online!

Získat půjčku ihned

Kdo využije finskou půjčku

Naši finskou půjčku neboli mikropůjčku může využít kdokoliv. Máte stálé zaměstnání nebo podnikáte? Už vás nebaví pobírat minimální mateřskou nebo žalostně nízký starobní důchod? Potkaly vás během studia nečekané výdaje a vy nevíte, jak se s nimi vypořádat? Naši mikropůjčku zvládne splatit každý, kdo má nějaké, byť třeba i minimální, příjmy. Jelikož si můžete půjčit i částku v řádech stokorun, s jejím splacením si nemusíte dělat příliš mnoho starostí.

TIP: Další rychlé půjčky najdete ZDE!

Jak je to s výplatou a se splatností finské půjčky

Výplata peněz u finských půjček probíhá hotovostně i bezhotovostně. Vždy záleží, na jakou finanční společnost narazíte. My vám můžeme nabídnout a zároveň i doporučit bezhotovostní převod. Pokud se provede expresně, peníze vám přijdou na účet ještě v den podání žádosti o půjčku. Splatnost naší finské půjčky činí maximálně 30 dní, samozřejmě s možností jejího prodloužení v případě, že nebudete schopni svou půjčku včas splatit.

O kolik peněz a jak požádat

Žádost o naši finskou půjčku, stejně jako o další krátkodobé půjčky, je velmi jednoduchá. Usednete ke svému počítači, kde vyplníte online formulář a požádáte o peníze. Pokud je to půjčka bez doložení příjmů, máte vyhráno. Nemusíte žádat svého zaměstnavatele, aby vám vyplnil formulář o výši vašeho platu a mine vás také návštěva finančního úřad. U nás si můžete sjednat pouze výhodnou a zajímavou finskou půjčku v libovolné výši finančních prostředků.

Back To Top