skip to Main Content

Jak můžete žádat o Plus půjčku

V jaké výši je Plus půjčka poskytována?

U nás můžete získat výhodnou půjčku od 500 až do 8 000 Kč. Takovou finanční částku využijete na financování základních potřeb své domácnosti nebo na úhradu krátkodobých výdajů. Jakmile ji splatíte, můžete požádat o další. Půjčka vždy zohlední aktuální bonitu žadatele.

Kdo může půjčku využít?

Plus půjčku nabízíme každému, kdo má stálý měsíční příjem. Využít ji tedy mohou zaměstnaní lidé, studenti, senioři, maminky na mateřské i podnikatelé. Jestliže potřebujete jen malý finanční obnos a chcete peníze získat rychle, určitě Plus půjčku vyzkoušejte.

Jaké podmínky je potřeba při žádosti o půjčku splnit?

V žádosti musíte vyplnit své osobní údaje, kontaktní informace a také čistý měsíční příjem, jehož výše se však nedokládá. Žadatel o půjčku musí být ve věku od 18 do 65 let, s trvalým bydlištěm v ČR a platným bankovním účtem, na který zašleme finanční prostředky.

S jakou splatností se Plus půjčka poskytuje?

Splatnost úvěru se pohybuje ve dnech. Můžete si vybrat termín od 1 do 30 dní. V závislosti na počtu dní se mění i váš úrok. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma. Její prodloužení si můžete sjednat individuálně.

Jsou s půjčkou spojeny nějaké poplatky?

Před schválením půjčky neplatíte žádné poplatky. Všechny výdaje vidíte již při sjednání úvěru. Zaplatíte pouze úrok a poplatky za speciální služby (například prodloužení splatnosti). I předčasné splacení půjčky nabízíme našim klientům zcela zdarma.

Jsou k půjčce potřeba nějaké doklady?

Nevyžadujeme doložení příjmu ani doklad totožnosti. Částku do 5 000 Kč vám půjčíme bez jakéhokoliv papírování. Nemusíte nám předkládat žádná potvrzení ani dokumenty. Další půjčky poskytujeme na základě vaší individuální bonity budované u naší finanční společnosti.

Zohledňují se záznamy v registrech dlužníků?

Ne, do registrů dlužníků nenahlížíme. Jestliže máte špatnou úvěrovou historii, kvůli které jste dosud nemohli dosáhnout na žádnou půjčku, nyní máte konečně příležitosti získat peníze navíc. Nezohledňujeme minulé závazky, které vás v registrech mohou tížit i po mnoho let.

Jak dlouho trvá převod finančních prostředků?

Nejprve podáte žádost o půjčku, jejíž schválení trvá přibližně 10 minut. Poté mohou být peníze převedeny na váš bankovní účet. Jestliže využíváte stejný účet jako my, získáte je téměř okamžitě. V ostatních případech bankovní převod trvá 1 až 2 pracovní dny.

Co byste ještě měli vědět o Plus půjčce

Půjčka Plus je rychlá a flexibilní, téměř nezatíží váš rozpočet. Částku až ve výši 8 000 Kč si může půjčit každý, kdo má hluboko do kapsy nebo chce překlenout finančně náročnější období. Půjčka je splatná do 30 dní s možností prodloužení. Nenahlížíme do registrů dlužníků, nepotřebujeme doložit váš skutečný příjem a ani nepožadujeme předložení žádných dokladů.

 

Back To Top