skip to Main Content

Jak vyřešit úhradu nedoplatku za voduNedoplatek za vodu dokáže v mnoha domácnostech zkomplikovat život. Obzvlášť pokud se během roku snažíte vodou šetřit a on je tak velkým překvapením. Často se ale stane, že vlivem zdražování se mu nevyhnete. Běžné nedoplatky za vodu se pohybují ve stovkách až v tisících korunách. Pokud se vám ten váš zdá příliš vysoký, můžete se obrátit na správce nemovitosti a zkusit částku reklamovat. Jestliže ale odpovídá skutečným výdajům, nezbude vám nic jiného, než jej zaplatit.

Úhrada nedoplatku nemusí být problematická

Jak takovou úhradu ale provést? Složenka se obvykle musí zaplatit do 14 dnů od svého doručení a mnoho lidí nemá žádné úspory a akorát si vystačí se svým měsíčním příjmem. Bohužel není možné nedoplatek za vodu hradit ve splátkách, ale musí se zaplatit najednou. Nedovolte proto, aby vám zkomplikoval vaši životní situaci, která je mnohdy už tak náročné – v době, kdy se doplácí voda často chodí také vyúčtování za elektrickou energii nebo za plyn.

Vše vyřešíte včasnou rychlou půjčkou

Částku, kterou musíte za nedoplatek spotřeby vody vynaložit, vám bez problémů pokryje Plus půjčka. Žádost o ni rychle a snadno vyplníte už ze svého domova a pomocí online formuláře ji i odešlete. Se zaokrouhlením na celé pětisetkoruny si zvolíte částku, která bude odpovídat vašim představám. S Plus půjčkou je vše velmi jednoduché a půjčíte si jen tolik, kolik potřebujete.

Půjčka je schválená již do 10 minut a peníze se na váš účet převedou hned potom. To znamená, že nemusíte čekat na schválení půjčky až několik dní. Jelikož na úhradu nedoplatku nemáte příliš mnoho času, je taková půjčka a žádost o ni optimální.

Žádné nepříjemné pokuty a penále

Pohodové je i splácení půjčky, jelikož si snadno stanovíte splatnost na den vaší výplaty a až vám přijdou další peníze, tak půjčku uhradíte. Jelikož o ni může požádat opravdu každý, nemusíte se bát, že by vám nepomohla v náročné situaci. Při nedoplatku za vodu ji mohou využít všichni pracující, studenti v podnájmu, senioři i maminky na mateřské.

Rate this post
Back To Top