skip to Main Content

Máte stálé zaměstnání s obstojným měsíčním příjmem? I vy se můžete dostat do situaci, kdy budete potřebovat půjčit peníze, proto je dobré se na takovou situaci připravit s předstihem. Může se to týkat například nemocenské. V době zvýšeného výskytu virových infekcí se můžete nakazit chřipkou nebo třeba angínou, obzvlášť pokud ve své práci přicházíte do kontaktu s lidmi. Nebo se vám může přihodit nějaký úraz. Pokud musíte živit celou svou rodinu, je taková situace opravdu zapeklitá.

Jak probíhá nemocenská

Na nemocenskou si jako zaměstnanec platíte pojištění. Peníze, které na nemocenské obdržíte, však spíše častěji připomínají almužnu. V prvních dnech nemoci navíc nedostanete vůbec nic. Taková částka se podepíše až na vaší výplatě. Pokud tedy jste doma, obvykle neživoříte, divíte se však, kam zmizelo těch pár tisíc z výplatní pásky. U podnikatelů, kteří si nemocenskou často neplatí vůbec, je pak situace mnohem horší. Jelikož nepracují, nemohou nic vyfakturovat a jejich příjmy mohou být opravdu nulové. Navzdory tomu však musí platit minimální odvody.

Sjednejte si nejschvalovanější

rychlou půjčku

online!

Získat půjčku ihned

Naplánujte si svou půjčku

Takto finančně náročnější období můžete překonat s výhodnou a rychlou Plus půjčkou. Jak si ji správně naplánovat? Pokud jste doma jen několik dní, půjčovat si hned nemusíte. Půjčka se stane aktuální, až vám přijde výplata za uplynulý měsíc a vy ji vyčerpáte dříve, než jste zvyklí. Půjčku přímo na nemocenské využijete jen v případě dlouhodobé nemoci, která výrazně zkomplikuje vaše pracovní povinnosti.

Požádejte o výhodnou Plus půjčku

Výhodná, rychlá a flexibilní – to je Plus půjčka, která se přizpůsobí vašim individuálním nárokům. Jelikož její schválení proběhne už za 10 minut, nemusíte s půjčkou spěchat a můžete požádat až na poslední chvíli. Stejně tak, pokud jste až teď zjistili, že se svými penězi po nemocenské nevystačíte. Neváhejte a odešlete žádost o půjčku, která do vašeho rozpočtu může přinést až o 4 500 Kč více. Jelikož se jedná o malou částku, která však může výrazně pomoci, není nutné se obávat, že byste ji nezvládli splatit včas.

Rate this post
Back To Top